-30%
Оправа оптична IC! BERLIN IC! VITALY G. GRAPHITE-Фото-10 https://opticaluxor.uaОправа оптична IC! BERLIN IC! VITALY G. GRAPHITE-Фото-10 https://opticaluxor.ua
Топ продажів
Сонцезахисні окуляри IC! BERLIN IC POWER LAW rose gold mirror-Фото-16 https://opticaluxor.uaСонцезахисні окуляри IC! BERLIN IC POWER LAW rose gold mirror-Фото-16 https://opticaluxor.ua
Бренди
Polaroid-Фото-0 https://opticaluxor.uaRay-Ban-Фото-1 https://opticaluxor.uaEMPORIO ARMANI-Фото-2 https://opticaluxor.uaGucci-Фото-3 https://opticaluxor.uaSilhouette-Фото-4 https://opticaluxor.uaGuess-Фото-5 https://opticaluxor.uaPRADA-Фото-6 https://opticaluxor.uaDOLCE&GABBANA-Фото-7 https://opticaluxor.uaARMANI EXCHANGE-Фото-8 https://opticaluxor.uaVALENTINO-Фото-9 https://opticaluxor.uaTIFFANY-Фото-10 https://opticaluxor.uaPRADA SPORT-Фото-11 https://opticaluxor.uaCarrera-Фото-12 https://opticaluxor.uaFurla-Фото-13 https://opticaluxor.uaSky-Фото-14 https://opticaluxor.uaTom Ford-Фото-15 https://opticaluxor.uaSwing-Фото-16 https://opticaluxor.uaVento-Фото-17 https://opticaluxor.uaEstilo-Фото-18 https://opticaluxor.uaAna Hickmann-Фото-19 https://opticaluxor.uaCitycode-Фото-20 https://opticaluxor.uaIC! Berlin-Фото-21 https://opticaluxor.uaChopard-Фото-22 https://opticaluxor.uaCartier-Фото-23 https://opticaluxor.uaALEXANDER MCQUEEN-Фото-24 https://opticaluxor.uaBALENCIAGA-Фото-25 https://opticaluxor.uaPorsche-Фото-26 https://opticaluxor.uaDior-Фото-27 https://opticaluxor.uaJimmy Choo-Фото-28 https://opticaluxor.uaBlumarine-Фото-29 https://opticaluxor.uaEscada-Фото-30 https://opticaluxor.uaDACCHI-Фото-31 https://opticaluxor.uaCazal-Фото-32 https://opticaluxor.uaSAINT LAURENT-Фото-33 https://opticaluxor.ua

Бренд IC! Berlin

Бренд IC! Berlin у другій половині 1990-х зумів зробити революцію там, де на неї вже ніхто не чекав — у сфері оптики.

Коротко про історію IC! Berlin

У середині 1990-х студенти з Берліна Ральф Андерл, Філіп Хоффман та Гаральд Готчлінг створили оправу з листового металу, в якій не було гвинтів та шарнірів. Перша модель вагою 20 грам отримала назву Джек.

Так 1996 року з'явився бренд IC! Берлін. Його назва перекладається як "Я бачу Берлін". Перші окуляри винахідники робили в трикімнатній квартирі на Max-Beer-Straße. Там же розташовувався магазин.

Хоффман і Готчлінг займалися виробництвом та дизайном. Ральф Андерл роз'їжджав Берліном на велосипеді в пошуках клієнтів. У 1998 році бренд «Іс! Берлін» здобув першу нагороду на міжнародній виставці оптики.

За кілька років компанія вийшла на міжнародний ринок. Її продукція продається у 60 країнах світу. Головний офіс і фірмовий магазин, як і раніше, знаходяться в Берліні.

Що виробляють під маркою «Іс! Берлін»

Окуляри ТМ IC! Berlin виготовляють вручну. Легка оправа зроблена з використанням натуральних та синтетичних матеріалів без використання гвинтів, клею та зварних швів. Користувач може змінити оптичні лінзи на сонцезахисні та, навпаки, без сторонньої допомоги.

Торгова марка «Іс! Берлін» описує свої окуляри як аксесуар для допитливих та творчих особистостей, які реалізують себе у різних сферах: підприємництві та архітектурі, музиці та на художній ниві, у політиці та науці.

Про гарантії та оригінальність при покупці продукції бренду «Іс! Берлін» в «Оптика Люксор»

В інтернет-магазині «Оптика Люксор» продаються оригінальні окуляри «Іс! Берлін» із гарантією півроку.

Фільтр товарів
 • Категорія
 • Стать
 • Форма оправи
 • Колір оправи
 • Колір лінз
 • Матеріал оправи
 • Вид оправи
 • Поляризація
 • Фотохром
 • Виробник
 • Колекція