Питання та відповіді

Доброго дня, хотіла б дізнатися, яка вартість діагностики зору?


Доброго дня! Вартість звичайної діагностики 200 грн, також у нашій мережі сімейних оптик є лікарі вищої категорії, які проводять більш поглиблену діагностику вартість якої складає 400 грн. У цю вартість входить: комп’ютерна діагностика та перевірка гостроти зору за допомогою таблиці Ситцева, консультація лікаря та підбір методів корекції. Записатися на діагностику ви можете за телефоном 0800 333 015 або за номером телефону зручної для вас оптики https://opticaluxor.ua/shops Чи можливо оплатити товар бонусами?

Доброго дня! При покупці у магазині або в інтернет-магазині ви можете скористатися бонусами для оплати чи часткової оплати товару.  Бонуси можна списати під час підтвердження замовлення за номером телефону 0800 333 015.

Підкажіть, заміна носоупорів, це треба їхати в оптику, де я купував чи можна в будь-якій?


Доброго дня! Для ремонту ви можете завітати до будь-якого магазину. Адреси наших оптик за посиланням  https://opticaluxor.ua/shopsЧи можу я придбати лінзи та оправу в кредит?

Доброго дня! Ви можете придбати продукцію нашого магазину у розстрочку за умовами банку, послугами якого ви користуєтеся. Скажіть, чи є у вас подарункові сертифікати?

Доброго дня! У нас є сертифікати номіналом 500, 1000 та 3000 грн. Придбати їх можна у будь-якій зручній для вас оптиці  https://opticaluxor.ua/shopsЯк дізнатися бонусний залишок по моїй карті?

Доброго дня! Для того, щоб дізнатися кількість бонусів на вашому бонусному рахунку зателефонуйте за номером 0800 333 015.


Доброго дня! Чи можливо замовити онлайн окуляри по рецепту за вподобаною оправою? Без необхідності відвідування оптики. Як правильно оформлювати замовлення?

Доброго дня! Так, звичайно ви можете замовити окуляри онлайн. Для цього нам потрібен рецепт, виданий нещодавно та 100 % передоплата за продукцію та послуги майстра. У випадку замовлення окулярів онлайн ви несете відповідальність за вибір оправ та надання точного рецепту, готовий виріб поверненню не підлягає. Для кращого результату запрошуємо вас до наших оптик на діагностику та особисте спілкування з лікарем, наші адреси за посиланням  https://opticaluxor.ua/shops

Чи можна замінити старі лінзи окулярів на нові, залишаючи свою оправу?

Доброго дня! Так, ми можемо залишити вашу оправу. Якщо гарантія на окуляри закінчилась, тоді ми не несемо відповідальності за оправу та не надаємо нової гарантії на старий виріб. Чекаємо вас за зручною для вас адресою https://opticaluxor.ua/shops


При носінні лінз відчуття ніби дуже сухі очі. Можливо мені потрібно якісь краплі, або взагалі ці лінзи не підходять?

Доброго дня! Для точного діагнозу потрібна консультація у лікаря. Чекаємо на прийом за зручною для вас адресою  https://opticaluxor.ua/shopsДобрий день! Підкажіть, будь ласка, що саме входить у повну діагностику зору? І яка ціна такої послуги?

Доброго дня! Вартість діагностики 300 грн. У цю вартість входить: комп’ютерна діагностика та перевірка гостроти зору за допомогою таблиці Ситцева, консультація лікаря та підбір методів корекції. Записатися на діагностику ви можете за телефоном 0800 333 015 або за номером телефону зручної для вас оптики  https://opticaluxor.ua/shops

Скільки коштуватиме ремонт оправи?

Доброго дня! Ціна на ремонт залежить від ступені поломки. Для точної відповіді звертайтеся до зручної для вас оптики  https://opticaluxor.ua/shops

Для ремонту потрібно записуватись?

Доброго дня! Для ремонтних робіт запис не потрібен, чекаємо на вас в зручний час за адресами оптики https://opticaluxor.ua/shops 


Добридень! Я вчора була на огляді у офтальмолога, чи можу бачити ці дані у своєму кабінеті?

Добрий день! Даної опції в особистому кабінеті немає. Результати огляду у офтальмолога ми можемо надіслати на вашу електронну адресу. Де подивитися стан мого замовлення?

Доброго дня! Этапи вашого замовлення показані в особистому кабінеті, а також ми відправляємо повідомлення на вашу електронну адресу.

При покупці сертифіката дані вносяться покупця або того кому цей сертифікат буде подарований?

Доброго дня! Подарункові сертифікати не мають імені. 

На що я можу витратити подарунковий сертифікат? Чи є якийсь перелік товарів та послуг?

Доброго дня! Подарункові сертифікати діють на всі групи товарів. 

Зацікавилася нічними лінзами Парагон для корекції короткозорості у дитини. Чи зможу я отримати консультацію лікаря щодо даних лінз, правильного використання та догляду за ними у вашій оптиці?


Доброго дня! Так, ви можете звернутися за консультацією  у наш салон, де є лікар, якій спеціалізується на нічних лінзах. 

Львів, ТРЦ «Форум Львів», вул. Під Дубом, 7а. тел – 0672803235

Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 27б, тел-0992712162

Чернівці, Соборна площа, 1. тел – 0951318949

Хмельницький, ТРЦ "KVARTAL", 1 пов вул. Кам'янецька, 17, тел-0971999797Впустила окуляри, одна з лінз тріснула, потрібна заміна. чи зможете ви підібрати схожу лінзу чи треба буде мені міняти відразу обидві?

Доброго дня! Якщо у вас залишився рецепт окулярів, тоді ми зможемо замінити другу лінзу. Чекаємо вас у нашій оптиці за зручною адресою  https://opticaluxor.ua/shops

Синові 13 років, хотілося б дізнатися, а коли вже можна переходити на лінзи? Окуляри завжди губляться, вже немає сил.

Доброго дня! Контактні лінзи можна носити з 10 років, якщо немає протипоказань. Обов’язково потрібний новий рецепт на контактні лінзи, так як він може відрізнятися від рецепту на окуляри. Наші лікарі підберуть контактні лінзи, навчать користуванню та як доглядати за ними вашу дитину і вас. Завітайте на діагностику до нашої оптики  https://opticaluxor.ua/shopsСкільки коштує доставка окулярів?

Добрий день! Доставка окулярів здійснюється за допомогою служби «Нова Пошта» за рахунок нашої компанії.


А хто платить за комісію післяплати? А то в мене велика сума виходить(

Доброго дня! Комісію накладенного платежу та доставку оплачує наша компанія. Замовник оплачує лише вартість замовлення. Яка гарантія на сонцезахисні окуляри Cartier?

Доброго дня! Гарантія на сонцезахисні окуляри  - 6 місяців від дня покупки. Ви можете звернутися з питань обслуговування та ремонту в разі поломки або заводських дефектів до наших магазинів. Гарантія не поширюється на товари, які були механічно пошкоджені.


Дзвоню усі вихідні в інтернет магазин! Ви не відповідаєте, надули мене, де моє замовлення?

Доброго дня! Інтернет-магазин працює пн-пт 10:00-18:00, всі замовлення зроблені у вихідні підтверджуються у понеділок.


Чи можу я замість операції використовувати нічні лінзи? У мене катаракта, дякую.

Доброго дня! Нічні лінзи - це тимчасовий метод корекції зору. При захворюваннях ока нічні лінзи протипоказані.


при астигматизмі -3,5 можна використовувати нічні лінзи?

Доброго дня! Так, можливо. Нічні лінзи підходять пацієнтам при астигматизмі до -4. Для консультації звертайтеся по номеру 0800 333 015


Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.