Питання та відповіді

Здравствуйте, хотела бы узнать стоимость диагностики зрения?


Доброго дня! Вартість звичайної діагностики 200 грн, також у нашій мережі сімейних оптик є лікарі вищої категорії, які проводять більш поглиблену діагностику вартість якої складає 400 грн. У цю вартість входить: комп’ютерна діагностика та перевірка гостроти зору за допомогою таблиці Ситцева, консультація лікаря та підбір методів корекції. Записатися на діагностику ви можете за телефоном 0800 333 015 або за номером телефону зручної для вас оптики https://opticaluxor.ua/shops Чи можливо оплатити товар бонусами?

Доброго дня! При покупці у магазині або в інтернет-магазині ви можете скористатися бонусами для оплати чи часткової оплати товару.  Бонуси можна списати під час підтвердження замовлення за номером телефону 0800 333 015.

Підкажіть, заміна носоупорів, це треба їхати в оптику, де я купував чи можна в будь-якій?


Доброго дня! Для ремонту ви можете завітати до будь-якого магазину. Адреси наших оптик за посиланням  https://opticaluxor.ua/shopsМогу я приобрести линзы и оправу в рассрочку?


Доброго дня! Ви можете придбати продукцію нашого магазину у розстрочку за умовами банку, послугами якого ви користуєтеся. Скажіть, чи є у вас подарункові сертифікати?

Доброго дня! У нас є сертифікати номіналом 500, 1000 та 3000 грн. Придбати їх можна у будь-якій зручній для вас оптиці  https://opticaluxor.ua/shopsКак узнать бонусный остаток по моей карте?

Доброго дня! Для того, щоб дізнатися кількість бонусів на вашому бонусному рахунку зателефонуйте за номером 0800 333 015.


Доброго дня! Чи можливо замовити онлайн окуляри по рецепту за вподобаною оправою? Без необхідності відвідування оптики. Як правильно оформлювати замовлення?

Доброго дня! Так, звичайно ви можете замовити окуляри онлайн. Для цього нам потрібен рецепт, виданий нещодавно та 100 % передоплата за продукцію та послуги майстра. У випадку замовлення окулярів онлайн ви несете відповідальність за вибір оправ та надання точного рецепту, готовий виріб поверненню не підлягає. Для кращого результату запрошуємо вас до наших оптик на діагностику та особисте спілкування з лікарем, наші адреси за посиланням  https://opticaluxor.ua/shops

Возможно ли старые линзы очков заменить на новые, оставляя свою оправу?

Доброго дня! Так, ми можемо залишити вашу оправу. Якщо гарантія на окуляри закінчилась, тоді ми не несемо відповідальності за оправу та не надаємо нової гарантії на старий виріб. Чекаємо вас за зручною для вас адресою https://opticaluxor.ua/shops


При носінні лінз відчуття ніби дуже сухі очі. Можливо мені потрібно якісь краплі, або взагалі ці лінзи не підходять?

Доброго дня! Для точного діагнозу потрібна консультація у лікаря. Чекаємо на прийом за зручною для вас адресою  https://opticaluxor.ua/shopsДобрий день! Підкажіть, будь ласка, що саме входить у повну діагностику зору? І яка ціна такої послуги?

Доброго дня! Вартість діагностики 300 грн. У цю вартість входить: комп’ютерна діагностика та перевірка гостроти зору за допомогою таблиці Ситцева, консультація лікаря та підбір методів корекції. Записатися на діагностику ви можете за телефоном 0800 333 015 або за номером телефону зручної для вас оптики  https://opticaluxor.ua/shops

Сколько будет стоить ремонт оправы?

Доброго дня! Ціна на ремонт залежить від ступені поломки. Для точної відповіді звертайтеся до зручної для вас оптики  https://opticaluxor.ua/shops

Для ремонта нужно записываться?

Доброго дня! Для ремонтних робіт запис не потрібен, чекаємо на вас в зручний час за адресами оптики https://opticaluxor.ua/shops 


Добрый день! Я вчера была на осмотре у офтальмолога, я могу видеть эти данные в своем кабинете?

Добрий день! Даної опції в особистому кабінеті немає. Результати огляду у офтальмолога ми можемо надіслати на вашу електронну адресу. Де подивитися стан мого замовлення?

Доброго дня! Этапи вашого замовлення показані в особистому кабінеті, а також ми відправляємо повідомлення на вашу електронну адресу.

При покупке сертификата, данные вносятся покупателя или того кому этот сертификат будет подарен?

Доброго дня! Подарункові сертифікати не мають імені. 

На что я могу потратить подарочный сертификат? Есть какой-то перечень товаров и услуг?

Доброго дня! Подарункові сертифікати діють на всі групи товарів. 

Заинтересовалась ночными линзами Парагон для коррекции близорукости у ребенка. Смогу ли я получить консультацию врача по данным линзам, правильному использованию и уходу за ними в вашей оптике?


Доброго дня! Так, ви можете звернутися за консультацією  у наш салон, де є лікар, якій спеціалізується на нічних лінзах. 

Львів, ТРЦ «Форум Львів», вул. Під Дубом, 7а. тел – 0672803235

Івано-Франківськ, вул. Бельведерська 27б, тел-0992712162

Чернівці, Соборна площа, 1. тел – 0951318949

Хмельницький, ТРЦ "KVARTAL", 1 пов вул. Кам'янецька, 17, тел-0971999797Уронила очки, одна из линз треснула, требуется замена. сможете ли вы подобрать похожую линзу или надо будет мне менять сразу обе?

Доброго дня! Якщо у вас залишився рецепт окулярів, тоді ми зможемо відтворити другу лінзу. Чекаємо вас у нашій оптиці за зручною адресою  https://opticaluxor.ua/shops

Сыну 13 лет, хотелось бы узнать, а когда уже можно переходить на линзы? Очки вечно теряются, уже нет сил.

Доброго дня! Контактні лінзи можна носити з 10 років, якщо немає протипоказань. Обов’язково потрібний новий рецепт на контактні лінзи, так як він може відрізнятися від рецепту на окуляри. Наші лікарі підберуть контактні лінзи, навчать користуванню та як доглядати за ними вашу дитину і вас. Завітайте на діагностику до нашої оптики  https://opticaluxor.ua/shopsСколько стоит доставка очков?

Добрий день! Доставка окулярів здійснюється за допомогою служби «Нова Пошта» за рахунок нашої компанії.


А кто платит за комиссию при наложке? А то у меня сумма большая получается(

Доброго дня! Комісію накладенного платежу та доставку оплачує наша компанія. Замовник оплачує лише вартість замовлення. Какая гарантия на солнцезащитные очки Cartier?

Доброго дня! Гарантія на сонцезахисні окуляри  - 6 місяців від дня покупки. Ви можете звернутися з питань обслуговування та ремонту в разі поломки або заводських дефектів до наших магазинів. Гарантія не поширюється на товари, які були механічно пошкоджені.


Звоню все выходные в интерент магазин! Вы не отвечаете, надули меня, где мой заказ?

Доброго дня! Інтернет-магазин працює пн-пт 9:00-18:00, всі замовлення зроблені у вихідні підтверджуються у понеділок.


Могу я вместо операции использовать ночные линзы? У меня катаракта, спасибо.

Доброго дня! Нічні лінзи - це тимчасовий метод корекції зору. При захворюваннях ока нічні лінзи протипоказані.


при астигматизме -3,5 можно ночные линзы коррекции использовать?

Доброго дня! Так, можливо. Нічні лінзи підходять пацієнтам при астигматизмі до -4. Для консультації звертайтеся по номеру 0800 333 015


Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.