Бренд Escada

Актуальна ціна на:03.06.2023
Кількість моделей:1
Немає в наявності
Оправа оптична ESCADA VESB 20 0579 55-Фото-0 https://opticaluxor.uaОправа оптична ESCADA VESB 20 0579 55-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Бренди
Polaroid-Фото-0 https://opticaluxor.uaRay-Ban-Фото-1 https://opticaluxor.uaEMPORIO ARMANI-Фото-2 https://opticaluxor.uaGucci-Фото-3 https://opticaluxor.uaSilhouette-Фото-4 https://opticaluxor.uaGuess-Фото-5 https://opticaluxor.uaPRADA-Фото-6 https://opticaluxor.uaVersace-Фото-7 https://opticaluxor.uaDOLCE&GABBANA-Фото-8 https://opticaluxor.uaARMANI EXCHANGE-Фото-9 https://opticaluxor.uaVALENTINO-Фото-10 https://opticaluxor.uaTIFFANY-Фото-11 https://opticaluxor.uaPRADA SPORT-Фото-12 https://opticaluxor.uaCarrera-Фото-13 https://opticaluxor.uaFurla-Фото-14 https://opticaluxor.uaMorel-Фото-15 https://opticaluxor.uaLIGHTEC-Фото-16 https://opticaluxor.uaSky-Фото-17 https://opticaluxor.uaTom Ford-Фото-18 https://opticaluxor.uaSwing-Фото-19 https://opticaluxor.uaVento-Фото-20 https://opticaluxor.uaEstilo-Фото-21 https://opticaluxor.uaAna Hickmann-Фото-22 https://opticaluxor.uaCitycode-Фото-23 https://opticaluxor.uaIC! Berlin-Фото-24 https://opticaluxor.uaChopard-Фото-25 https://opticaluxor.uaCartier-Фото-26 https://opticaluxor.uaALEXANDER MCQUEEN-Фото-27 https://opticaluxor.uaBALENCIAGA-Фото-28 https://opticaluxor.uaPorsche-Фото-29 https://opticaluxor.uaDior-Фото-30 https://opticaluxor.uaJimmy Choo-Фото-31 https://opticaluxor.uaBlumarine-Фото-32 https://opticaluxor.uaEscada-Фото-33 https://opticaluxor.uaDACCHI-Фото-34 https://opticaluxor.uaCazal-Фото-35 https://opticaluxor.uaSAINT LAURENT-Фото-36 https://opticaluxor.uaCASTA-Фото-37 https://opticaluxor.uaSUNDERSON-Фото-38 https://opticaluxor.uaWilliam Morris-Фото-39 https://opticaluxor.uaEMILIO PUCCI-Фото-41 https://opticaluxor.uaMAXMARA-Фото-42 https://opticaluxor.uaJAGUAR-Фото-43 https://opticaluxor.uaBULGET-Фото-44 https://opticaluxor.ua

Стриманість і елегантність у поєднанні з повнотою кольорів і яскравості - секрет успіху бренду Escada, який у такий спосіб підкреслює активність сучасних жінок, які люблять життя і знають про свою красу та сексуальність.

Про історію появи

ТМ Escada була заснована в Німеччині в 1976 подружжям Маргарет і Вольфгангом Лей. Обидва хотіли реалізувати свій потенціал: вона чудовий дизайнерський талант, він сміливі підприємницькі амбіції. Цікавою є і історія назви модного будинку. Лейбл з'явився завдяки коню на ім'я Ескада, який переміг у забігу. Якраз на нього і поставила подружжя. А ще чоловік і дружина зробили ставку на новий бізнес, і не помилилися. У 80-х роках. про бренд Escada дізнався весь світ, а в США та Європі були відкриті фірмові бутіки.

Що випускає?

Спочатку модний будинок під брендом «Ескада» випускав жіночний і елегантний одяг з дорогих матеріалів. Однак пізніше, на початку 90-х, компанія створила першу парфум. До речі, це ще один дуже успішний та прибутковий напрямок модного будинку. Далі, зі зміною креативних директорів, траплялася і певна переорієнтація діяльності компанії. Так Штольценбург наздогнав торгову марку «Ескаду» під молодшу публіку, Олдам створив Escada Sport. Пізніше лінійка стала самостійним лейблом. Модний будинок почав випускати аксесуари, сонцезахисні окуляри та оправи, які також стали еталоном стилю.

Чому окуляри та оправи краще купувати у «Оптика Люксор»?

Забезпечуємо наших клієнтів фірмовим, оригінальним товаром, а також надаємо півроку офіційну гарантію якості. Доставка - по Україні, за наш рахунок.

Фільтр
 • Online примірка
 • Категорія
 • Стать
 • Форма оправи
 • Колір оправи
 • Матеріал оправи
 • Вид оправи
 • Розмір окуляра
 • Розмір завушника
 • Розмір мостика
 • Виробник
 • Колекція