Бренд Blumarine

Актуальна ціна на:03.06.2023
Кількість моделей:1
Бренди
Polaroid-Фото-0 https://opticaluxor.uaRay-Ban-Фото-1 https://opticaluxor.uaEMPORIO ARMANI-Фото-2 https://opticaluxor.uaGucci-Фото-3 https://opticaluxor.uaSilhouette-Фото-4 https://opticaluxor.uaGuess-Фото-5 https://opticaluxor.uaPRADA-Фото-6 https://opticaluxor.uaVersace-Фото-7 https://opticaluxor.uaDOLCE&GABBANA-Фото-8 https://opticaluxor.uaARMANI EXCHANGE-Фото-9 https://opticaluxor.uaVALENTINO-Фото-10 https://opticaluxor.uaTIFFANY-Фото-11 https://opticaluxor.uaPRADA SPORT-Фото-12 https://opticaluxor.uaCarrera-Фото-13 https://opticaluxor.uaFurla-Фото-14 https://opticaluxor.uaMorel-Фото-15 https://opticaluxor.uaLIGHTEC-Фото-16 https://opticaluxor.uaSky-Фото-17 https://opticaluxor.uaTom Ford-Фото-18 https://opticaluxor.uaSwing-Фото-19 https://opticaluxor.uaVento-Фото-20 https://opticaluxor.uaEstilo-Фото-21 https://opticaluxor.uaAna Hickmann-Фото-22 https://opticaluxor.uaCitycode-Фото-23 https://opticaluxor.uaIC! Berlin-Фото-24 https://opticaluxor.uaChopard-Фото-25 https://opticaluxor.uaCartier-Фото-26 https://opticaluxor.uaALEXANDER MCQUEEN-Фото-27 https://opticaluxor.uaBALENCIAGA-Фото-28 https://opticaluxor.uaPorsche-Фото-29 https://opticaluxor.uaDior-Фото-30 https://opticaluxor.uaJimmy Choo-Фото-31 https://opticaluxor.uaBlumarine-Фото-32 https://opticaluxor.uaEscada-Фото-33 https://opticaluxor.uaDACCHI-Фото-34 https://opticaluxor.uaCazal-Фото-35 https://opticaluxor.uaSAINT LAURENT-Фото-36 https://opticaluxor.uaCASTA-Фото-37 https://opticaluxor.uaSUNDERSON-Фото-38 https://opticaluxor.uaWilliam Morris-Фото-39 https://opticaluxor.uaEMILIO PUCCI-Фото-41 https://opticaluxor.uaMAXMARA-Фото-42 https://opticaluxor.uaJAGUAR-Фото-43 https://opticaluxor.uaBULGET-Фото-44 https://opticaluxor.ua

Багата палітра синіх відтінків та морська тематика. Це стало підґрунтям для натхнення засновників бренду Blumarine. Не дивно, що всі колекції під цією маркою пронизані глибиною і таємним змістом водної стихії.

Про історію виникнення та коротко про розвиток

Компанія під брендом «Блюмарін» заснована у 1977 році подружньою парою, Ганною Молінарі та Джанпаоло Тарабіні. Цей союз був приречений на успіх: адже вона — талановитий дизайнер, який розуміється на пошитті одягу, він — успішний бізнесмен, який не побоявся ризиків, пов'язаних зі світом моди. Перший показ ТМ Blumarine, хоч і не епатував масштабністю заходу, проте зміг привернути увагу публіки. Його особливістю став переважаючий синій колір. Тиждень Високої моди в Мілані став для модельєрів-початківців квитком у великий бізнес.

Що виробляють під цим брендом?

Під торговою маркою «Блюмарин» виробляється стильний жіночий одяг, сексапільна спідня білизна, модний годинник та аксесуари, косметика та парфуми. На окрему увагу заслуговують сонцезахисні окуляри та медичні оправи Blumarine, жіночні, елегантні, спокусливі та сексуальні.

Про гарантії та оригінальність при покупці окулярів та оправ в «Оптика Люксор»

Купуючи продукцію бренду Blumarine, ви можете бути впевнені в 100%, що отримуєте сертифікований, оригінальний товар. На окуляри надається гарантія якості – 6 місяців з дня придбання. Ціна – від виробника. Доставка – за рахунок інтернет-магазину в будь-яку точку України, адресно чи на відділення.

Фільтр
 • Online примірка
 • Категорія
 • Стать
 • Форма оправи
 • Колір оправи
 • Матеріал оправи
 • Вид оправи
 • Розмір окуляра
 • Розмір завушника
 • Розмір мостика
 • Виробник
 • Колекція