Послуги компанії-Фото-1 https://opticaluxor.ua

Послуги компанії

Гарний зір - це один з важливих аспектів розвитку будь-якої людини, особливо в дитячому віці. Розвиток органу зору у дитини триває допоки вона росте і дуже важливо протягом усього цього часу контролювати гостроту і якість зору.
Виготовлення та ремонт окулярів-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Виготовлення та ремонт окулярів
Наші майстри виготовлять окуляри, враховуючи ваші індивідуальні параметри посадки оправи та відремонтують окуляри, незалежно від місця вашої покупки.
Дізнатись більше
Апаратне лікування зору-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Апаратне лікування зору
Спеціальний курс назначає лікар-офтальмолог, індивідуально підбирає програму, що поліпшує зір без хірургічних втручань. За допомогою психологічних, комп'ютерних та лазерних тренувань.
Дізнатись більше
Дитяча офтальмологiя-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Дитяча офтальмологiя
Дитяча діагностика проводиться ретельніше, ніж доросла. Завдяки цьому ми можемо детально обстежити очі ваших діток, враховуючи вікові особливості кожного.
Дізнатись більше
Рецепт на контактні лінзи-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Рецепт на контактні лінзи
Ще не користувалися контактними лінзами але маєте таке бажання? Наші лікарі підберуть найкращі лінзи з урахуванням ваших особистих побажань та результату діагностики.
Дізнатись більше
Підбір окулярів-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Підбір окулярів
Легкі, стильні та саме ті, які підійдуть за вашим рецептом. Лікар проконсультує, а консультант допоможе підібрати найкращу модель саме для вас.
Дізнатись більше
Ортокератологія та нічні лінзи-Фото-5 https://opticaluxor.ua
Ортокератологія та нічні лінзи
Вже сотні наших клієнтів відчули покращення після першого використання. Ми маємо досвід корекції зору без операцій, окулярів та звичних денних лінз.
Дізнатись більше