Послуги

Нічна корекція зору

Нічна корекція зору

Ортокератологія або нічна корекція - це використання жорстких киснепроникних лінз спеціального дизайну, які одягаються на ніч. Поки Ви спите, лінзи дуже делікатно змінюють передню поверхню рогівки таким чином, що знявши лінзи вранці Ви бачите чітко весь наступний день. Ортокератологічна корекція - це сучасний метод корекції зору, альтернативний окулярам, м'яким контакним лінзам або лазернії кор ..

Дитяча офтальмологія

Дитяча офтальмологія

Гарний зір - це один з важливих аспектів розвитку будь-якої людини, особливо в дитячому віці. Розвиток органу зору у дитини триває допоки вона росте і дуже важливо протягом усього цього часу контролювати гостроту і якість зору. Оскільки організм ще тільки формується, то зміни в роботі органів зору у дітей можна спостерігати набагато частіше, ніж у дорослих. Саме тому перевірка зору у дітей пови ..

Діагностичні послуги

Діагностичні послуги

Мережа салонів-магазинів Оптика Люксор - це не тільки величезний вибір серед сонцезахисних окулярів і оптичних оправ, а також великий спектр офтальмологічних послуг, які надають досвідчені фахівці з великим стажем роботи. Наші лікарі-офтальмологи перевірять Ваш зір і зір Вашої дитини з використанням спеціального обладнання (комп'ютерна діагностика), випишуть необхідне лікування або рецепт на ок ..

Контактна корекція зору

Контактна корекція зору

У всіх салонах "Оптика Люксор" працюють досвідчені лікарі-офтальмологи, які допоможуть Вам підібрати контактні лінзи. Не секрет, що існує думка про можливість самостійного вибору типу і характеристик контактних лінз. Це найпоширеніша помилка. Процес діагностики очей для можливості контактної корекції повинен проводитися лікарем-офтальмологом за допомогою складного сучасного устаткування, що дає ..

Виготовлення окулярів

Виготовлення окулярів

Салони магазини "Оптика Люксор" це не тільки великий вибір сонцезахисних окулярів і оптичних оправ, а також це можливість виготовити окуляри будь-якої складності відповідно до рецепту, виписаного лікарем-офтальмологом в результаті діагностичного обстеження. Сьогоднішні технології дозволяють компаніям-виробникам створювати лінзи не тільки монофокальны, а також і біфокальні, прогресивні, призмати ..

Підбір окулярів

Підбір окулярів

Розібратися в різноманітті оптичних оправ і сонцезахисних окулярів - завдання, підчас, не з простих. Особливо, якщо Ви ніколи не носили окуляри. В "Оптика Люксор" працюють професійні консультанти, які готові допомогти Вам підібрати оправу або сонцезахисні окуляри з моменту Вашої появи в салоні. Вони стануть надійним порадником не тільки в підборі оправ, але і переконаються в зручності і проведу ..

Ремонт окулярів

Ремонт окулярів

"Оптика Люксор" здійснює ремонт окулярів будь-якої складності. Ми завжди намагаємося допомогти всім клієнтам в ремонті окулярів, незалежно від місця здійснення покупки. Ми гарантуємо післяпродажний сервіс, який включає чистку, правку, заміну гвинтів і носоупорів, а також додаткове полірування країв лінз, у випадках, коли окуляри купувалися у нас в салонах. ..