Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди

Що таке Пенсне? 

Напевно кожен знає відповідь на це питання. Але для тих, хто чує це слово вперше, ми хочемо розповісти про нього докладніше.

Пенсне вперше з'явилися в XVI столітті, а широку популярність набули з XVIII по XIX століття. Вони являють собою дві лінзи з дужкою на переніссі. Тримається пенсне за рахунок спеціальної пружинки. Раніше матеріали для виробництва пенсне були різні: метал, ріг, черепаховий панцир або каучук. Носоупори ж виробляли зі шкіряною вкладкою, щоб не травмувати шкіру.  В другій половині XIX століття пенсне в основному носила інтелігенція, щоб підкреслити свій високий статус у суспільстві. Оскільки виготовлялися вони із дорогих матеріалів, їх і не могли собі дозволити усі. Після більш ніж 200 років, як і все добре забуте старе, невеликі пенсне починають повертати до себе колишню любов і увагу. 

Люди творчого характеру або ж просто ті, хто цінує зручність і ергономічність цього аксесуара, не зможуть пройти повз цієї новинки, у світі оптики, пенсне від австрійської компанії SEEOO. Оптика Люксор як справжній поціновувач усього неординарного, як любитель здивувати вас чимось новим, так само не змогла залишитися байдужою до цієї новинки.
 
 
SEEOO - австрійська компанія-виробник оправ і сонцезахисних окулярів ручної роботи. Вона, завдяки австрійським оптикам Герольду і Мартіну Ласнік, змогла відродити кращі оптичні традиції, які були створені за допомогою ретельно підібраних матеріалів. Seeoo зробила 
окуляри для людей, які страждають поганим зором на близькій відстані (вікова далекозорість), модним аксесуаром, а не віковим кліше. З пенсне від Seeoo ви справите фурор в будь-якій компанії, оскільки це не звичайні окуляри для читання, а тренд, який дозволяє прикрасити будь-який стиль. Невеликий розмір і зручність дозволить використовувати їх в будь-якій ситуації. Саме тому, за оригінальну ідею і ергономічний дизайн, пенсне від Seeoo стали лауреатом престижної премії в області дизайну RedDot. Слід зауважити, що хоч пенсне і є предметом для корекції зору, вони не повинні замінити вам повноцінні окуляри для читання. У чому різниця запитаєте ви? Різниця в тому, що в окулярах для читання ви зможете працювати досить довго (все залежить від роду вашої діяльності), а пенсне - це як додатковий аксесуар, коли носити з собою громіздкий футляр з окулярами не дуже зручно. За розміром вони не більше кредитної картки і зможуть поміститися навіть в портмоне або у самій маленькій жіночій сумочці. У ресторані, театрі, кіно, в дорозі, коли вам необхідно швидко щось прочитати або підписати - це найкращий варіант. 

Матеріали, з яких компанія виготовляє свої маленькі шедеври, завжди найвищої якості - це ацетат Mazzucchlli і нержавіюча сталь в безоправних моделях, в них лінза кріпиться кольоровим нейлоном до корпусу. Колір нейлону завжди співпадає з кольором футляра. Для справжніх модниць моделі з ацетату, як і футляр, прикрашені маленькими каменями Сваровські та виконані в двох кольорах - білому і чорному. 

Для любителів оригінальних і сміливих рішень всі моделі виконані в різних кольорах - яскраво червоний, блакитний, бірюзовий, оранжевий, фіолетовий, білий, насичено синій і глибокий чорний. Футляри виготовлені із шкіри, або оброблені нею, або ж покриті кольоровим пластиком в тон самої оправи. Носоупори виготовлені з силікону, який не викликає алергії,  є досить м'якими і зручними. Лінзи для корекції встановлені різної сили: від +1,00 до +3,00 діоптрій, з кроком в 0,5 діоптрії. Так як ми розуміємо, що зір у всіх є різний і досить часто діоптрійний ряд може не збігатися з індивідуальним рецептом, ми пропонуємо вам заміну скла, в готовому варіанті пенсне, на основі вашого рецепту та за наш рахунок. Все що потрібно - це обрати варіант пенсне, який сподобався вам, зв'язатися з нашим консультантом і надати йому індивідуальний рецепт на окуляри для читання, виписаний вашим лікарем. Лінзи можуть мати різні діоптрії, але обов'язково мають бути правильно підібрані лікарем у відповідності з вашим зором. 

Все це можна зробити у будь-якому з наших магазинів персональної оптики у містах Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів або ж замовити в інтернет-магазині.

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Увага! Зміни в програмі лояльності!
Друзі, ми хочемо щоб кожна покупка окрім радості приносила ще й бонуси, тому з 15.04.21 ми перейшли з дисконтної системи на бонусну програму. Подробиці у новині.
Дiзнатись бiльше
Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Окуляри для водіїв
Для водіння вночі та вдень потрібні разні окуляри. Як правильно обрати модель, читайте у статті.
Дiзнатись бiльше
Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Синдром сухого ока
Причини виникнення та поради для запобігання синдрому сухого ока.
Дiзнатись бiльше
Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Нічні лінзи Paragon CRT - новий метод корекції короткозорості
Як покращити гостроту зору при близорукості та астигматизмі без хірургічних втручань?
Дiзнатись бiльше
Пенсне від SEEOO - новинка в світі оптичної моди-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Кілька основних правил по користуванню окулярами і догляду за ними.
Скористайся цими правилами, аби ваші окуляри слугували вам довгі роки.
Дiзнатись бiльше