Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей

За останні 10 років розвиток цифрових технологій сягнув далеко вперед. Кожен з нас уже не може уявити своє життя без мобільного телефону, планшету, а наша робота в більшості випадків пов’язана з комп’ютером.  

Щоденне використання нами цифрових пристроїв створює високе навантаження для очей, а також підвищується негативний вплив шкідливого синього світла, яке випромінюють екрани та монітори. З часом, довготривала робота з мобільними цифровими пристроями, особливо на близькій відстані, може проявлятися в синдромі зорової втоми: біль в очах, затуманення тексту, двоїння зображення, складність при фокусуванні на віддалених або близьких предметах.  

Оптичні компанії випустили на ринок інновацію – лінзу для підвищеного комфорту при використанні цифрових мобільних пристроїв. Зокрема французька компанія Essilor представляє нам лінзу Eyezen. 

Лінза Eyezen випускається з використанням двох технологій:

  • технологія Light Scan захищає очі від шкідливої дії синього світла, що випромінюють екрани мобільних цифрових пристроїв. Синьо-фіолетове світло перетворюється на синьо-блакитне, корисна дія якого зберігається для зору та загального хорошого самопочуття; 
  • технологія Eyezen Focus забезпечує добавку в нижній частині лінзи, яка полегшує фокусування на коротких відстанях, що зазвичай використовуються при роботі з мобільними пристроями. 


Лінза Eyezen завдяки своєму дизайну дозволяє зменшити прояви синдрому зорової втоми, полегшити фокусування на малих робочих відстанях та при частому переводі очей з близьких на віддалені предмети. Такі лінзи можуть бути рекомендовані як користувачам, які мають хороший зір вдаль, так і тим хто потребує корекції. Основним показанням до їх застосування є тривала робота (більше 3-4 годин вдень) на близькій відстані з документами, екранами мобільних телефонів та планшетів, читання, письмо і т.д. 

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Ray Ban vs Polaroid
Уже кілька десятиліть змагаються два найпопулярніших бренди за увагу клієнтів. Так які ж окуляри обрати?
Дiзнатись бiльше
Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Види покриттів для оптичних лінз
Як обрати найкращі лінзи серед великого різноманіття виробників?
Дiзнатись бiльше
Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Ic! Berlin! Німецька якість в сучасному дизайні оправ і сонцезахисних окулярів
Всі оправи виконані настільки надійно, що навіть після невеликої деформації, оправа повертається у початковий стан, матеріал настільки легкий і комфортний, що вони практично не відчуваються на обличчі.
Дiзнатись бiльше
Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Irresistor - унікальность у тобі
Це мікс філософії, історії і традиції своєї культури, на їх основі створені моделі, що вплітаються у нинішній виток історії моди і успіху.
Дiзнатись бiльше
Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для ваших очей-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Акція на контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus 30+10
Купуй вигідно нові лінзи для щоденного використання
Дiзнатись бiльше