Irresistor - унікальность у тобі

Оптика Люксор представляє своїм клієнтам новий бренд у світі сонцезахисних окулярів, який стрімко набирає популярність, в той час, коли мода змінюється з поривом вітру і стає непередбачуваною.

IRRESISTOR - це корейський бренд, який вперше був представлений на виставці Silmo в 2014 році. Вже тоді він запам'ятався своїми свіжими ідеями та іншим поглядом на те, якими можуть бути сонцезахисні окуляри або, якими вони будуть у нашому найближчому майбутньому. Назва бренду являє собою комбінацію із префікса "IR " і слова "RESIST ", що в розумінні дизайнерів означає - IRRESISTIBLE CREATION, в дослівному перекладі - "непереборна творчість ". Irresistor - це марка, яка представляє собою новий футуристичний погляд на саму ідею сонцезахисних окулярів. В основі її філософії лежить переосмислення історії, культури і способу нашого життя. Натхнення для створення марки та її концепції, дизайнери черпали з загальних ідей у різних жанрах нашого життя, таких як історія, мода, музика, розваги. Корейський традиційний сонячний годинник (анбуільгві), світові ікони поп-музики, незвичайні і красиві неонові вогні нічного міста, тренди 70-их, стриманний шик, все це стало натхненням для творців бренду.

Найбільш важливим для філософії марки завжди був футуристичний модернізм. Дизайнери тлумачать минулі творіння, історичні звершення, нинішні властивості окулярів в абсолютно нових їхніх конструкціях. Все це може здаватися досить складним у розумінні, але така концепція і філософія бренду: подивитися на старе або буденне, взяти його за основу і створити щось нове. А нове - це яскравий стиль, цікаві форми, лаконічність моделей, чіткий силует, ненав'язливість в блиску і шику. Ці окуляри не будуть виділятися яскравим логотипом на завушниках, їх не буде супроводжувати масштабна PR-компанія, але вони будуть впізнаватися завдяки своїй індивідуальній формі, запам'ятовуватися кольором і інколи незвичною обробкою оправ.

Виробництво окулярів повністю зосереджено в столиці Кореї - місті Сеул. Цей бренд пронизаний його красою і поєднанням непоєднуваного. Всі моделі виконані з легкого сплаву металу та, незважаючи на свою масивність, дуже легкі і зручні. Різноманітність в кольоровій гаммі, дозволить підібрати до будь-якого образу підходящий варіант оправи і колір скла. Візитною карткою марки є абсолютно плоска лінза, що в принципі нам вже знайоме, і запаморочливі дзеркальні покриття на лінзі або ж цікава обробка пластикових оправ. Кожна модель унікальна у виконанні до дрібниць, включаючи футляр, і доповнює всю колекцію. Кольорова гамма ніби передає всю красу життя нічного міста, з його яскравими неоновими вивісками, коли здається, що ти потрапив до далекого фантастичного майбутнього. Силуети і форми оправ, іноді можуть здаватися занадто химерними, але вони передають всю красу нової архітектури, яка заповнює місто. Сеул - це місто контрастів, він прекрасний тим, що в ньому зійшлися і гармонійно існують, доповнюючи один одного, древнє місто і мегаполіс. Так само і бренд Irresistor - це контраст філософій, компанія поважає історію і традиції своєї культури, на їх основі створює нові моделі і вплітає їх у нинішній виток історії моди і успіху.

У наших магазинах ми зібрали найцікавіші моделі з колекції, кожна з яких дозволить по-новому представити вас світу, виразити свою індивідуальність, підкреслити ваш чарівний стиль і вашу унікальну філософію.

Чекаємо вас у містах Чернівці, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів. 

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Irresistor - унікальность у тобі-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Окуляри + діагностика за 590грн
Окуляри за 590 гривень? Разом з діагностикою та роботою майстра? Легко! Завітайте до одного з наших салонів, пройдіть діагностику, оберіть стильну оправу та лише за декілька днів отримайте готові окуляри!
Дiзнатись бiльше
Irresistor - унікальность у тобі-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Основні правила догляду за окулярами
Як правильно одягати окуляри? Якими засобами для догляду користуватися? Як вберегти окуляри від механічних пошкоджень? Розібралися у статті.
Дiзнатись бiльше
Irresistor - унікальность у тобі-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Увага! Зміни в програмі лояльності!
Друзі, ми хочемо щоб кожна покупка окрім радості приносила ще й бонуси, тому з 15.04.21 ми перейшли з дисконтної системи на бонусну програму. Подробиці у новині.
Дiзнатись бiльше
Irresistor - унікальность у тобі-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Як допомогти дитині звикнути до окулярів?
Дотримуйтеся всего кількох нескладних порад, щоб допомогти своїй дитиці в адаптації до нових окулярів.
Дiзнатись бiльше
Irresistor - унікальность у тобі-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Синдром сухого ока
Причини виникнення та поради для запобігання синдрому сухого ока.
Дiзнатись бiльше