Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica

Діагностика зору виходить на новий рівень з безконтактним рефрактометром 2WIN від італійської компанія Adaptica.
 
2WIN Adaptica - це портативний бінокулярний рефрактометр, визначення рефракції в якому відбувається за принципом фото-ретиноскопії, за допомогою інфрачервоного випромінювання та з застосуванням найпередовіших технологій. Широта діапазону сферичних вимірювань від +15,00 до -15,00 D з кроком 0,25 D, діапазон вимірювань циліндра від -5,00 до +5,00 D з кроком 0,25 D.
 
Якщо говорити про дитячу офтальмологію, то малюки практично з народження потребують такого роду медичної допомоги. Багато лікарів попереджають про важливість раннього діагностування та виявлення різних патологій і порушень зору у дітей. Від цього залежить успіх подальшого лікування і можливість повернути дитині максимально можливий зір та здатність бачити навколишній світ. І одним з приладів, який використовується для діагностики порушення зорових функцій у дітей, починаючи з двох місяців, є педіатричний рефрактометр 2WIN.
 
Часто апарат 2WIN називають "аналізатором зору " або "дитячим рефрактометром ", оскільки він має можливість знімати показання з обох очей одночасно, в комфортних для маленького пацієнта умовах. Вимірювання проводиться з відстані 1 метр, є можливість привертати увагу маленьких пацієнтів за допомогою звукових і світлових сигналів, а також яскравих картинок у вигляді тварин або квітів.
 
Використання рефрактометра 2WIN дозволяє на ранніх стадіях діагностувати і фіксувати численні фактори порушення зору, такі як міопія, гіперметропія, астигматизм, косоокість і т.п.
 
Крім дітей, за допомогою такого приладу можна знімати показання рефракції у літніх пацієнтів, ослаблених людей або у пацієнтів, які не йдуть на контакт із лікарем.
 
Більш того, прилад забезпечує можливість проводити визначення об'єктивної рефракції і у дорослих пацієнтів, не знімаючи при цьому окуляри чи контактні лінзи. А використання додаткових додатків дає інформацію про динаміку реакції зіниці, дозволяє провести аналіз рефлексу рогівки, визначити адиддацію для читання або роботи на комп'ютері, а також багато іншого.
 
Основними перевагами портативного офтальмологічного рефрактометра 2WIN Adaptica є його легка вага і можливість використання «на виїзді», тобто його мобільність, а також простота та зрозумілість у використанні.
 
Портативний педіатричний рефрактометр - це сучасний пристрій, розрахований для використання в різних областях медицини: педіатрія, дитяча офтальмологія, прийом дільничного терапевта, виїзди "на дім " педіатрів і офтальмологів, скринінгові обстеження в дитячих установах.

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica-Фото-0 https://opticaluxor.ua
5 головних трендів сонцезахисних окулярів 2019 року
Обирайте свої ідеальні окуляри, що пасують саме вам!
Дiзнатись бiльше
Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Biofinity - контактні лінзи 3го покоління від компанії Cooper Vision
Якщо ви не готові постійно носити з собою окуляри для читання, то лінзи Biofinity multifocal створені спеціально для вас.
Дiзнатись бiльше
Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Irresistor - унікальность у тобі
Це мікс філософії, історії і традиції своєї культури, на їх основі створені моделі, що вплітаються у нинішній виток історії моди і успіху.
Дiзнатись бiльше
Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Акція на контактні лінзи BIOTRUE® ONEDAY 30+10
Насолоджуйтеся променями літнього сонечка у комфортних одноденних лінзах BIOTRUE® ONEDAY
Дiзнатись бiльше
Дитяча діагностика нового рівня з рефрактометром 2WIN Adaptica-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Акція на контактні лінзи Dailies AquaComfort Plus 30+10
Купуй вигідно нові лінзи для щоденного використання
Дiзнатись бiльше