Які окуляри вам підходять?

1.Пілоти

Пілоти або авіатори створювалися для пілотів літаків, але знайшли популярність за межами цієї професії. Для них характерні темні або дзеркальні лінзи каплевидної форми і тонка металева оправа. Незважаючи на те що кожен сезон дизайнери придумують безліч нових форм і варіацій сонцезахисних окулярів, класичні «авіатори» не втрачають своїх позицій. 


2.Панто

Модель, створена в 30-х роках свою популярність здобула в 60-х, коли майже у кожного чоловіка була пара таких окулярів. Їх можна описати, як елегантні, тонкі і лаконічні. Нижня частина обідка абсолютно кругла, а верхня лінія більш пряма. Їх верхня межа проходить трохи нижче брів, виглядає естетично привабливо і практично. 


3.Метелики

Сонцезахисні окуляри з величезною лінзою округлої форми стали популярними за часів, коли полімерні лінзи стали доступними, на початку 70-х. Лінза стала мало важити, що призвело до збільшення її площі і дозволило створити якісний продукт і стильний аксесуар.


4.Круглие і закруглені

Символом круглих окулярів стала знаменита оправа Джона Леннона. Звідси і взялося народна назва «окуляри-Леннони». Ви легко зможете вибрати відповідні круглі або закруглені скла різного діаметру і кольору.


5.Квадратние і прямокутні

Окуляри квадратної і прямокутної форм з'явилися в далеких 70-х роках минулого століття. Тоді вони стали революційним відкриттям для модників, а їх різнобарвне оформлення і неформальний розмір виділяли їх з натовпу. Сьогодні популярність такої форми не згасла.


6.Нестандартная

Нестандартна форма оправи користується популярністю серед людей, які хочуть виділитися з натовпу. Найпопулярніший варіант - окуляри-маска. Модель з монолінзой вже викликала величезний інтерес у тих, хто стежить за показами і зірками. На вулицях зустрічаються люди нібито з маскою на обличчі, хтось зривається від сонця, а хтось акцентує увагу на аксесуарах.

Скористайтеся нашою табличкою для швидкого підбору ідеальних очок для себе!


Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Які окуляри вам підходять?-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Дивись ширше! Купуй окуляри Polaroid та вигравай Айфон 11*
Насолоджуйся кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid та отримуй шанс стати одним із власників Айфон 11*.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Основні правила догляду за окулярами
Як правильно одягати окуляри? Якими засобами для догляду користуватися? Як вберегти окуляри від механічних пошкоджень? Розібралися у статті.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Як захистити очі від шкідливого синього світла?
Якщо ви працюєте за комп'ютером або довго користуєтеся телефоном, напевно, помічали як потім болять очі. Чому так відбувається і як цьому допомогти?
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Увага! Зміни в програмі лояльності!
Друзі, ми хочемо щоб кожна покупка окрім радості приносила ще й бонуси, тому з 15.04.21 ми перейшли з дисконтної системи на бонусну програму. Подробиці у новині.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Графік роботи на період карантину
Новий графік роботі наших салонів
Дiзнатись бiльше