Які окуляри вам підходять?

Які окуляри вам підходять?

1.Пілоти

Пілоти або авіатори створювалися для пілотів літаків, але знайшли популярність за межами цієї професії. Для них характерні темні або дзеркальні лінзи каплевидної форми і тонка металева оправа. Незважаючи на те що кожен сезон дизайнери придумують безліч нових форм і варіацій сонцезахисних окулярів, класичні «авіатори» не втрачають своїх позицій. 


2.Панто

Модель, створена в 30-х роках свою популярність здобула в 60-х, коли майже у кожного чоловіка була пара таких окулярів. Їх можна описати, як елегантні, тонкі і лаконічні. Нижня частина обідка абсолютно кругла, а верхня лінія більш пряма. Їх верхня межа проходить трохи нижче брів, виглядає естетично привабливо і практично. 


3.Метелики

Сонцезахисні окуляри з величезною лінзою округлої форми стали популярними за часів, коли полімерні лінзи стали доступними, на початку 70-х. Лінза стала мало важити, що призвело до збільшення її площі і дозволило створити якісний продукт і стильний аксесуар.


4.Круглие і закруглені

Символом круглих окулярів стала знаменита оправа Джона Леннона. Звідси і взялося народна назва «окуляри-Леннони». Ви легко зможете вибрати відповідні круглі або закруглені скла різного діаметру і кольору.


5.Квадратние і прямокутні

Окуляри квадратної і прямокутної форм з'явилися в далеких 70-х роках минулого століття. Тоді вони стали революційним відкриттям для модників, а їх різнобарвне оформлення і неформальний розмір виділяли їх з натовпу. Сьогодні популярність такої форми не згасла.


6.Нестандартная

Нестандартна форма оправи користується популярністю серед людей, які хочуть виділитися з натовпу. Найпопулярніший варіант - окуляри-маска. Модель з монолінзой вже викликала величезний інтерес у тих, хто стежить за показами і зірками. На вулицях зустрічаються люди нібито з маскою на обличчі, хтось зривається від сонця, а хтось акцентує увагу на аксесуарах.

Скористайтеся нашою табличкою для швидкого підбору ідеальних очок для себе!


Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Які окуляри вам підходять?-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Дивись ширше! Купуй окуляри Polaroid та вигравай Айфон 11*
Насолоджуйся кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid та отримуй шанс стати одним із власників Айфон 11*.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Основні правила догляду за окулярами
Як правильно одягати окуляри? Якими засобами для догляду користуватися? Як вберегти окуляри від механічних пошкоджень? Розібралися у статті.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Як захистити очі від шкідливого синього світла?
Якщо ви працюєте за комп'ютером або довго користуєтеся телефоном, напевно, помічали як потім болять очі. Чому так відбувається і як цьому допомогти?
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Увага! Зміни в програмі лояльності!
Друзі, ми хочемо щоб кожна покупка окрім радості приносила ще й бонуси, тому з 15.04.21 ми перейшли з дисконтної системи на бонусну програму. Подробиці у новині.
Дiзнатись бiльше
Які окуляри вам підходять?-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Графік роботи на період карантину
Новий графік роботі наших салонів
Дiзнатись бiльше