Кілька основних правил по користуванню окулярами і догляду за ними.

Коли ми купуємо щось нове завжди цікавимося як доглядати за тією чи іншою річчю. Все від пральної машинки до телефону вимагає догляду. Це дозволить речі прослужити нам довго і без проблем. До таких речей сміливо можна віднести і окуляри, особливо якщо вони коштують немалу суму. Впринципі неважливо чи то окуляри оптичні або просто сонячні, основні правила по догляду за ними однакові.
 
Правило 1. Окуляри носяться на переніссі, перед очима.

Мається на увазі, що не бажано носити окуляри на голові, у випадку дівчат - "що б тримали волосся". В першу чергу окуляри - це захист від ультрафіолету або корекція зору, а ніяк не акссесуар для волосся або верхньої частини голови. Основним мінусом такого використання є їх розширення оправи. Завушники починають стояти не прямо, а розходяться в сторони, що призводить до спадання окулярів, а гвинти починають погано триматися і розкручуватися.
 
Правило 2. Знімайте і одягайте окуляри двома руками.

Коли ми починаємо постійно знімати окуляри однією рукою, в основом лівої, відбуватися перекіс оправи на одну сторону, або просто ламається завушник. Якщо завушники мають флексове кріплення (спеціальна пружинка), то з часом, при постійному знятті однією рукою, флекс ламається.
 
Правило 3. Ніякого ремонту самостійно.

Окуляри як і будь-яка річ може зламатися, але і як будь-яка інша річ її повинен ремонтувати майстер. Похід в будь-яку оптику, де майстра є на протязі всього дня не займе більше 10-15 хвилин, але це дозволить вашим очкулярам виглядати новими і без поломок. Якщо окуляри стали вам трохи широкі або розкрутився гвинт не намагайтеся зробити ремонт самостійно, це може не тільки погіршити ситуацію, а іноді і призвести до поломки, яку потім не виправити. Якщо на окуляри діє гарантія, а у вас трапилася поломка, ні в якому разі не намагайтеся відремонтувати оправу самостійно, швидше за все вам це не вдасться, а гарантія автоматично перестає діяти якщо ремонт був проведений не майстром. Особливо це стосується ситуації, коли оправа ламається і ми намагаємося склеїти її, або в замок з гвинтом заливаємо клей, що б гвинт не розкручувався. Після таких маніпуляцій навіть гарантія не покриє ремонт окулярів, а швидше за все доведеться купувати нові.
 
Правило 4. Окуляри повинні зберігатися у твердому футлярі.

Наскільки б міцним не був матеріал оправи, він не витримає якщо на окуляри хтось сяде або наступить ногою. Тому якщо ви не користується окулярами складіть їх в твердий футляр і будьте впевнені, що вони залишаться цілими і неушкодженими. Слідкуйте за тим що б футляр з середини був покритий м'якою тканиною або спеціальним покриттям. Саме воно не дасть з 'являтися подряпинам на склі та на покриттях лінз.
 
Правило 5. Ніколи не ставте окуляри на поверхню лінзами донизу.

Яка б не була гладка поверхня стола, лінзи, а особливо покриття на них, досить швидко дряпаються при неправильному експлуатуванні окулярів. Тому якщо немає можливості поставити окуляри у футляр, просто покладіть їх на стіл лінзами вгору.
 
Правило 6. Чистка окулярів здійснюється спеціальними засобами по догляду.

Всі окуляри протираються спеціальними м'якими серветками переважно з мікрофібри, також можна застосовувати спреї для очищення або одноразові вологі серветки, зі спеціальним розчином. Обов 'язково пам'ятайте, що всі засоби по догляду повинні бути куплені в спеціалізованих магазинах, простіше кажучи в будь-якому салоні оптики. Хтось поставить питання чому? Адже зараз в кожному великому магазині або на заправці можна купити різні серветки та спреї. Відповідь проста. Магазин оптики досить ретельно, контролює товар, який продає і несе за нього відповідальність, оскільки і сам користуєтеся ним, чого іноді не можна сказати про інші магазини. Тому що б зберегти свої окуляри в хорошому стані краще не купувати спреї і серветки в сумнівних упаковках або за підозріло низьку ціну, це може пошкодити покриття на лінзі, оскільки ніхто не вдостовірить вас у складі продукту. Усі спеціалізовані спреї і серветки містить розчин без домішок аміаку, хлору, спирту, лужних речовини і розчинників. Якщо у вас немає можливості придбати якісний спрей, то для очищення лінз можна використовувати чисту серветку і теплий розчин звичайної воду з туалетним милом. Не використовуйте господарське мило або інші засоби для чищення, оскільки в них міститься багато речовин здатних пошкодити покриття на лінзі.
 
В будь-якому з наших 
магазинів ви зможете проконсультуватися з майстром-оптиком і продавцем-консультантом щодо експлуатації окулярів і підібрати всы необхідні засоби по догляду.

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.