Окуляри для водіїв

Безпека дорожнього руху обумовлена не тільки технічними характеристиками автомобіля або досвідом управління, а також наявністю у водія якісного зору. Якщо ж зір необхідно корегувати, окулярами або контактними лінзами, водій обов'язково повинен звернутися до лікаря-офтальмолога, щоб він допоміг у вирішенні цього питання.
 
Окуляри для водіїв умовно можна розділити на три категорії:

  1. для водіння вночі,
  2. для водіння вдень при яскравому сонці;
  3. для водіння вдень при несприятливих погодних умовах (туман, мряка, дощ, сніг, сутінки)

Слід пам'ятати, що універсальної пари окулярів для всіх варіантів водіння немає. Для водіння вночі і вдень будуть потрібні дві різні пари окулярів.

Також окуляри для водіїв повинні відповідати декільком вимогам:

  • оправа повинна бути легкою і не заважати огляду;
  • лінзи повинні бути легкі, виготовлені з полімерних матеріалів;
  • при водінні вночі або ввечері лінза повинна бути максимально прозорою (допустиме затемнення не більше 15%)


Наведемо, на наш погляд, кращі варіанти окулярів для водіїв, які можна використовувати в різних випадках.
 
1. Окуляри з поляризацією.
 
У сонячний день в салоні автомобіля актуальними будуть сонцезахисні окуляри з поляризаційним фільтром. Вони нейтралізують відблиски від горизонтальних поверхонь, надають чіткість і дозволяють швидко орієнтуватися на дорозі. Колір лінзи обирайте в залежності від ваших уподобань, найчастіше використовують коричневий, зелений та сірий. Оскільки така лінза має затемнення більше 25%, її не можна використовувати для водіння вночі.
 

 2. Окуляри з фотохромними лінзами Transition ExtraActive.
 

Цей варіант є своєрідною альтернативою, коли окуляри з корекцією потрібно використовувати як вдень так і вночі. Фотохромні лінзи серії ExtraActive затемняются за лобовим склом автомобіля вдень до 30% та знімають надмірну яскравість (працюють як звичайні сонцезахисні окуляри). Ввечері та вночі вони залишаються прозорими та мають просвітлююче покриття, яке полегшує керування автомобілем, а також запобігає втомі очей.
 
 
3. Лінзи для водіїв зі спеціальним покриттям для безпечного водіння
 

Світові оптичні компанії розробили для своїх клієнтів водіїв спеціальне покриття, яке покращує зоровий комфорт за кермом, нейтралізує холодне світло зустрічних фар та вуличного освітлення. Лінзи з таким покриттям рекомендовані всім водіям, яким необхідна корекція зору за кермом. Їх також можна використовувати в комплексі з фотохромним покриттям, що буде відмінним варіантом для повсякденного носіння.
 
 
4. Лінзи з покриттям BlueBlocker.
 
Такі лінзи рекомендується використовувати при водіння в несприятливих погодних умовах: дощ, сніг, туман, а також водіння вночі. Вони роблять зображення більш чітким, покращують сприйняття навколишнього середовища, знімають напругу при фокусуванні, вночі частково блокують світло зустрічних фар. Лінзи BlueBlocker можна використовувати як з корекцією так і без. Хочемо зауважити, що не рекомендується використовувати їх в сонячну погоду, оскільки зображення буде занадто контрастним і може змінюватися передача кольорів.
 
 
5. Лінзи DriveWear - фотохромні лінзи з поляризацією.
 
Найкращим варіантом для водіння вдень та будь-яку погоду можна назвати лінзу DriveWear. У спокійному стані вона має легке тонування жовто-оливкового кольору, яке в похмуру погоду просвітлює та полегшує фокусування. У сонячну погоду, в салоні автомобіля, вона затемнюється до 70% і діє як сонцезахисна лінза з поляризацією, набуваючи мідно коричневого кольору. На вулиці лінза стає насичено коричневого кольору і так само зберігає властивості поляризаційних сонцезахисних окулярів. Слід пам'ятати, що не можна використовувати лінзу DriveWear вночі, оскільки вона має первинне тонування більше 25%.
 
 
Який би варіант лінзи ви не обрали - їх можна виготовити як з корекцією так і без. Все, що потрібно зробити - це звернутися до лікаря за рецептом на окуляри, якщо в них є необхідність, а в салонах Оптики Люксор консультанти допоможуть обрати потрібний вам варіант лінз.
 

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Окуляри для водіїв-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Графік роботи на період карантину
Новий графік роботі наших салонів
Дiзнатись бiльше
Окуляри для водіїв-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Зосередьтесь на своєму житті, а не на контактних лінзах
Купуйте лінзи AIR OPTIX та отримайте розчин у подарунок!
Дiзнатись бiльше
Графік роботи салонів на свята
Друзі, на час свят графік роботи деяких салонів нашої мережі буде змінено. Будь ласка, візьміть до уваги інформацію та сплануйте свій похід до “Оптика Люксор” завчасно.
Дiзнатись бiльше
Окуляри для водіїв-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Зручно, швидко та безпечно!
Користуйся доставкой, економ свій час!
Дiзнатись бiльше
Окуляри для водіїв-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Лінзи для водіїв Zeiss DriveSafe від компанії Carl Zeiss Vision
97% водіїв зазначили дані лінзи, як кращий варіант, щоб відчувати себе за кермом автомобіля більш комфортно.
Дiзнатись бiльше