Догляд за контактними лінзами

Щоб не нашкодити своєму здоров’ю, користуйтеся нашими правилами:

1. Знімайте та одягайте лінзи лише чистими руками.

Перед проведенням будь-яких маніпуляції з контактними лінзами необхідно ретельно вимити руки та витерти їх гладким рушником або паперовими серветками. Потрібно слідкувати, щоб на пальцях не залишалися ворсинки, оскільки при попаданні в око це може викликати дискомфортне відчуття.

2. Проводьте механічну очистку лінзи.

Після зняття лінзи, та перед тим як помістити її в контейнер, слід провести її механічну очистку. На лінзу крапають розчин та подушечкою вказівного пальця круговими рухами проводиться очистка з обох сторін. Після очистки лінза промивається розчином та поміщається в контейнер. 1-2 рази на тиждень можна проводити ферментну очистку лінз за допомогою спеціальних таблеток.

3. Використовуйте спеціальний розчин для очищення та зволоження.

Розчин в контейнер наливається так, щоб лінза повністю була ним покрита та залишається на ніч. Для глибокої очистки можна використовувати розчини на основі перекису водню, перед використанням обов’язково необхідно ознайомитися з інструкцією. Не використовуйте інші розчини, які не призначені для зберігання лінз.

4. Слідкуйте за чистотою контейнера.

Контейнер, в якому зберігаються лінзи, обов'язково повинен змінюватися щомісяця. Вранці, після того як ви одягли лінзи, сполосніть контейнер розчином і дайте йому висохнути. Контейнер не можна промивати під проточною водою або іншими розчинами, які не призначені для цього.

5. Використовуйте зволожуючі краплі за необхідності.

Якщо протягом дня ви відчуваєте сухість, контактну лінзу слід зволожувати спеціальними краплями з вмістом гіалуронової кислоти. Ні в якому разі не можна використовувати розчин для зберігання лінз для закапування в очі.

6. Слідкуйте за строком придатності лінз.

Замінювати лінзи потрібно вчасно. Не можна переношувати контактні лінзи більше зазначеного терміну використання, наданого виробником.

Оберайте свої контактні лінзи (Перейдіть за посиланням)

Ваша Оптика Люксор!  

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
Догляд за контактними лінзами-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Дивись ширше! Купуй окуляри Polaroid та вигравай Айфон 11*
Насолоджуйся кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid та отримуй шанс стати одним із власників Айфон 11*.
Дiзнатись бiльше
Догляд за контактними лінзами-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Окуляри + діагностика за 590грн
Окуляри за 590 гривень? Разом з діагностикою та роботою майстра? Легко! Завітайте до одного з наших салонів, пройдіть діагностику, оберіть стильну оправу та лише за декілька днів отримайте готові окуляри!
Дiзнатись бiльше
Догляд за контактними лінзами-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Основні правила догляду за окулярами
Як правильно одягати окуляри? Якими засобами для догляду користуватися? Як вберегти окуляри від механічних пошкоджень? Розібралися у статті.
Дiзнатись бiльше
Догляд за контактними лінзами-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Як захистити очі від шкідливого синього світла?
Якщо ви працюєте за комп'ютером або довго користуєтеся телефоном, напевно, помічали як потім болять очі. Чому так відбувається і як цьому допомогти?
Дiзнатись бiльше
Догляд за контактними лінзами-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Увага! Зміни в програмі лояльності!
Друзі, ми хочемо щоб кожна покупка окрім радості приносила ще й бонуси, тому з 15.04.21 ми перейшли з дисконтної системи на бонусну програму. Подробиці у новині.
Дiзнатись бiльше