5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів

5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів

1. Матеріал лінз.

При виборі сонцезахисних окулярів однозначно рекомендуємо віддати перевагу окулярам з полімерною лінзою. Вона максимально безпечна, особливо якщо ви любите активний відпочинок, а також повністю захищає очі від ультрафіолетових променів. Скляні ж лінзи є важкими, а при ударі розбиваються, що може становити загрозу для очей і обличчя.

2. Матеріал оправи.

Однозначної відповіді на питання "яка оправа краще пластикова або металева?" - немає. На сьогоднішній день вибір серед матеріалів настільки великий, що в основному потрібно орієнтуватися на свої вподобання та відчуття. Металева оправа має рухливі носоупори, які допоможуть відрегулювати посадку, але не завжди можуть бути зручними. Пластикова оправа лягає на переніссі щільно, але відрегулювати її посадку на обличчі важче. У колекціях сонцезахисних окулярів відомих брендів завжди присутні обидва варіанти оправ або ж їх комбінації, тому обирайте ту оправу, яка для вас насамперед буде зручнішою.

3. Колір лінз.

До класичних відтінків лінз в сонцезахисних окулярах відносяться: сірий, коричневий, зелений та сіро-зелений. Який колір лінз для очей підходить найкраще? Водії віддають перевагу зеленим або коричневим лінзам, оскільки перші передають зображення максимально природньо, а другі більш контрастно. З досвіду можемо сказати, що для використання в умовах міста підійде будь-яка лінза, головне, щоб вашим очам було комфортно і не виникало неприємних відчуттів. Колір лінзи, його насиченість або ступінь затемнення, ніяк не впливають на затримку УФ-променів. Світла лінза так само ефективно захищає від ультрафіолету, як і максимально темна. Відтінок лінз обирайте виходячи із своїх вподобань та образу. Рекомендуємо мати кілька варіантів окулярів з різними ступенями затемнення лінз: світлі, середнього затемнення та темні, щоб окуляри можна було використовувати в будь-яких погодних умовах.

4. Форма оправи.

Форма обличчя теж грає важливу роль при виборі сонцезахисних окулярів. Скористайтеся нашою табличкою.

5. Поляризаційні лінзи.

Наявність в сонцезахисних окулярах поляризаційного фільтра, який застосовується для нейтралізації відблисків від горизонтальних поверхонь, є додатковим комфортом в окулярах. У більшості випадків окуляри з поляризацією застосовуються водіями для безпеки та комфортного водіння в умовах яскравого сонячного світла. Також їх доцільно використовувати під час відпочинку на морі, особливо перебуваючи біля води, в горах в зимовий період або ж в пустелі.

Обирайте свої ідеальні окуляри (посилання).

Ваша Оптика Люксор.

Жіночі окуляри Переглянути
Контакт-центр
Задати питання 24 / 7

Якщо у вас виникли питання, маєте скарги, або побажання, зв’яжiться з нами. Наші спецiалiсти допоможуть вам.

ІНШІ НОВИНИ
Інші новини
5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів-Фото-0 https://opticaluxor.ua
Окуляри + діагностика за 590грн
Окуляри за 590 гривень? Разом з діагностикою та роботою майстра? Легко! Завітайте до одного з наших салонів, пройдіть діагностику, оберіть стильну оправу та лише за декілька днів отримайте готові окуляри!
Дiзнатись бiльше
5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів-Фото-1 https://opticaluxor.ua
Догляд за контактними лінзами
Плануєте користуватися контактними лінзами? Чи вже користуєтеся? Є декілька правил для користувачів, які обов'язково треба знати.
Дiзнатись бiльше
5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів-Фото-2 https://opticaluxor.ua
Основні правила догляду за окулярами
Як правильно одягати окуляри? Якими засобами для догляду користуватися? Як вберегти окуляри від механічних пошкоджень? Розібралися у статті.
Дiзнатись бiльше
5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів-Фото-3 https://opticaluxor.ua
Як захистити очі від шкідливого синього світла?
Якщо ви працюєте за комп'ютером або довго користуєтеся телефоном, напевно, помічали як потім болять очі. Чому так відбувається і як цьому допомогти?
Дiзнатись бiльше
5 порад для вибору ідеальних сонцезахисних окулярів-Фото-4 https://opticaluxor.ua
Дивись ширше! Купуй окуляри Polaroid та вигравай Айфон 11*
Насолоджуйся кожною миттю життя в новеньких сонцезахисних окулярах Polaroid та отримуй шанс стати одним із власників Айфон 11*.
Дiзнатись бiльше