Нові контактні лінзи Bausch+Lomb Ultra

28.09.2018
З плином часу наші зорові потреби починають змінюються так само швидко, як змінюється світ навколо. З кожним роком цифрові технології підкорюють все більше користувачів, а смартфони і планшети займають все більше нашого часу. За даними наукових досліджень протягом доби ми в середньому проводимо 6 годин за екранами різних цифрових носіїв. Таке активне зорове навантаження особливо несприятливе для користувачів контактних лінз, оскільки при тривалій роботі за комп'ютером або планшетом, ми рідше кліпаємо, в результаті чого, лінза швидше втрачає вологу. Через це протягом дня можуть виникати дискомфортні відчуття, симптомами яких є:
 
- сухість та відчуття піску в очах;
- ефект туману перед очима;
- труднощі при фокусуванні на моніторі;
- швидка стомлюваність очей.
 
Компанія виробник контактних лінз Bausch+Lomb представляє нові контактні лінзи Ultra, створені спеціально для епохи цифрових технологій і для активних користувачів цифрових гаджетів.
 
                                                 
 
Лінза Bausch+Lomb Ultra - це інноваційна силікон-гідрогелева контактна лінза з плановою заміною через місяць, виготовлена за передовою технологією двофазной полімеризації MoistureSeal.
 
 
MoistureSeal - технологія, яка дозволила удосконалити основні параметри лінзи і поєднати в матеріалі лінзи раніше не сумісні параметри: високий рівень вологи 46%, та низький модуль пружності 0.69 мПа.
 
Саме таке співвідношення, а також ряд інших переваг виділяють лінзу Ultra серед інших силікон-гідрогелевих лінз:
 
 
Високий ступінь киснепроникності, забезпечує доступ кисню до рогівки, щоб очі залишалися здоровими, а також дає максимальний комфорт при носінні контактної лінзи;
 
 
Низький модуль пружності, дозволяє одягати лінзу з легкістю, навіть новачкам; 
 
 
Ультра-тонкий край лінзи дає максимально комфортну посадку і робить лінзу менш відчутною на оці.
 
Більшість користувачів контактних лінз відзначають, що асферический дизайн лінзи забезпечує природній та чіткий зір при будь-якому освітленні. Лінза Bausch+Lomb Ultra має асферичний дизайн по задній поверхні, що під час тривалої роботи за монітором зберігає чіткість, очі менше втомлюються і легше фокусуються на близькій відстані.
 
 
 
Лінза Baush+Lomb Ultra - це сучасна ультра-тонка, ультра-дихаюча та ультра-зволожена контактна лінза, розроблена для комфортної роботи за комп'ютером, планшетом або смартфоном. Вона залишається абсолютно не відчутною на оці, як відразу після одягання, так і протягом усього робочого дня.
 
Зовсім скоро Ви зможете самі переконатися в її перевагах перед іншими силікон-гідрогелевими лінзами. Слідкуйте за інформацією на сайті та в наших магазинах.
 
Подаруйте очам максимум комфорту і зволоження, при роботі з цифровими носіями, разом з новою лінзою Ultra від компанії Baush+Lomb. Ваші очі будуть Вам вдячні.
 
Ваша Оптика Люксор
 
Читайте також: