Виїзна примірка Ray Ban у Львові

28.05.2019
Львове зустрічай першу в своєму місті виїздну примірку окулярів Ray Ban. У Вас немає часу на відвідування оптики або Ви хочете порадитися з друзями перед покупкою, а у них немає часу на шопінг - тоді ми їдемо до Вас. В офісі або вдома - міряйте, обирайте, купуйте, де і коли Вам зручно. Ця послуга є повністю безкоштовною та діє по місту Львів (дивись карту)
 
УМОВИ БЕЗКОШТОВНОЇ примірки Ray Ban з доставкою по Львову:
 
1) Обирайте відразу до 10 моделей окулярів Ray Ban з каталогу на сайті - ми доставляємо всі, а на місці Ви приміряєте та обираєте ті, які підійдуть саме Вам.
 
2) Окуляри доставляє досвідчений консультант, який завжди допоможе Вам з вибором і проконсультує з усіх питань. У нього з собою завжди є дзеркало, білі рукавички, решта і час, необхідний на примірку.
 
3) Окуляри доставляємо з понеділка по п'ятницю у робочий час - з 10 до 18, в офіс або додому.
 
4) Якщо замовлення оформлене до 13:00, частіше за все, ми встигаємо доставити його в той же день, в крайньому випадку - на наступний день. Якщо моделі немає в наявності вже зараз, ми знайдемо її і доставимо на примірку протягом 4-5 днів.
 
5) У вас є 2 безкоштовні примірки до покупки, кожна наступна доставка і примірка буде платною - 100 грн.
 
6) Для замовлення примірки переходьте за посиланням https://www.facebook.com/tryrayban/ або телефонуйте за номером (067) 280 32 35 
 
     
 
 
Читайте також: