Відкриття нового магазину в ТРЦ Квартал м. Хмельницький

20.10.2018
У четвер, 18 жовтня, у місті Хмельницький відбулося відкриття оновленого магазину Оптика Люксор в ТРЦ KVARTAL. Якісна перевірка зору досвідченим офтальмологом, широкий асортимент сонцезахисних окулярів та оправ, контактні лінзи і багато іншого тепер будуть доступні кожному, в самому серці міста, на вул. Кам'янецькій, 17 в Торгово-розважальному центрі KVARTAL.
 
 
Ті хто побував на відкритті, з четверга по суботу, змогли скористатися приємною знижкою -30% на весь асортимент товару, а також оцінити нову колекцію сонцезахисних окулярів та оправ, підібрати якісні контактні лінзи та засоби догляду за ними.
 
Магазин Оптика Люксор в ТРЦ KVARTAL відкритий для відвідувачів щодня з 10.00 до 20.00. Наш лікар-офтальмолог проведе повну діагностику, випише рецепт на окуляри або контактні лінзи, а консультанти завжди допоможуть Вам у виборі модного аксесуара.
 
В асортименті магазину доступні якісні оправи європейських виробників, лінзи світових брендів, таких як Carl Zeiss, LePerle, Seiko і інші. Колекція сонцезахисних окулярів порадує любителів бренду Ray Ban, Polaroid і багатьох інших. Також Ви зможете підібрати дитячі окуляри, як сонячні так і для зору, для дитини будь-якого віку.
 
 
У новому магазині, як і в цілому по всій мережі, діє дисконтна програма, завдяки якій ви зможете отримувати постійну знижку до 15%, а оскільки в "Оптиці Люксор" люблять кожного свого клієнта, розраховуйте також на цікаві пропозиції, розпродажі та акції, які відбуваються у нас постійно.
 
Заходьте в новий магазин, що розташований на першому по поверсі ТРЦ KVARTAL і переконайтеся самі, що тут є все, що потрібно для ваших очей.
 
Ваша Оптика Люксор!!!
 
 
Читайте також: