Новий магазин у Чернівцях!!!

18.07.2016
Хочете точно знати, який у вас зір? Хочете окуляри, з якими буде хороший зір? Хочете чудові сонцезахисні окуляри за приємну ціну? Тоді вам сюди!
 
В суботу, 16 липня, відбулося відкриття нового магазину «Оптики Люксор». Тепер якісні офтальмологічні послуги, широкий асортимент сонцезахисних окулярів та оправ буде доступний кожному у самому серці нашого міста, на вул. Університетській, 4.
 
Мережа «Оптика Люксор» працює в Чернівцях вже понад 15 років і за цей період це вже п’ятий магазин, який буде радувати відвідувачів усім необхідним для здоров’я та захисту очей. Ті, хто побував на відкритті в суботу, змогли пройти безкоштовну діагностику зору, приміряти сонцезахисні окуляри та оправи від всесвітньо відомих виробників та скористатися приємними знижками, які зараз діють у всій мережі магазинів. Адже, погодьтеся, придбати сонцезахисні окуляри майже за половину вартості - неабияка приємність, особливо цими літніми спекотніми днями.
 
Та не засмучуйтесь, якщо навіть не потрапили на відкриття - перевірити зір та отримати рецепт на окуляри чи контактні лінзи, обрати модну оправу чи сонцезахисні окуляри, виготовити чи поремонтувати окуляри та придбати контактні лінзи тепер можна буде постійно за адресою - вулиця Університетська, 4.
 
У новому магазині, як і загалом по всій мережі, діє дисконтна програма, завдяки якій ви зможете отримувати постійну знижку до 15%, а оскільки в «Оптиці Люксор» люблять кожного свого клієнта, розраховуйте також на цікаві пропозиції, розпродажі та акції, які відбуваються тут постійно. Заходьте до нового магазину, що на Університетській, 4 та переконайтеся самі, що тут є все, що треба для ваших очей.
Читайте також: