Контактні лінзи нового покоління Dailies Total 1

03.04.2018
Для людей, які піклуються про здоров'я своїх очей компанія Alcon розробила одноденні контактні лінзи під назвою Dailies Total 1.
Це перші лінзи з градієнтним розподілом вмісту вологи від центру лінзи до її поверхні, що забезпечує: ультрагладкую поверхню лінзи, майже 100% вміст вологи на поверхні і максимальну киснепроникність, необхідну для здоров'я очей.
 
Тепер давайте докладніше розглянемо основні характеристики та переваги лінз Dailies Total 1:
 
1. Градієнтний розподіл вологи від 33% до 80%
 
Вміст води в матеріалі лінзи змінюється поступово: від 33% всередині до 80% -100% на її поверхні. Такі показники, на поверхні лінзи, відповідають вмісту вологи в рогівці і дозволяють досягти високого рівня зволоження протягом тривалого часу.
 
 
 
 
2. Найвищий рівень пропускання кисню
 
Завдяки інноваційному силікон-гідрогелевому матеріалу Delefilcon A та технології LightStream лінза поєднує в собі дуже високу гідрофільність поверхні - до 100%, а також високий рівень пропускання кисню - Dk/t 156. Такий показник є одним з найвищих для серед всіх одноденних лінз та забезпечує не тільки відмінний комфорт, але і здоров'я очей протягом усього дня.
 
 
3. Не відчуваються на очах
 
Завдяки своїй унікальній структурі лінза дуже м'яка і має максимально гладку поверхню. Це робить її дійсно невідчутною на очах та неймовірно комфортною. Також лінза ідеально сідає на око і при кожному морганні не заважає повіці та не дратує.
 
4. Поверхня без силіконів
 
Лінзи Dailies Total 1 володіють властивостями силікон-гідрогелів з поверхнею БЕЗ силіконів! Така особливість зменшує до мінімуму можливість алергічної реакції на силіконову складову лінз. Саме лінзи Dailies Total 1 офтальмологи Європи та США рекомендують для людей з підвищеною чутливістю тв синдромом сухого ока.
 
5. Комфорт протягом усього дня
 
Dailies Total 1 - це перші одноденні контактні лінзи, які можна носити до 14 годин на добу без втрати комфорту і чіткості зору.
 
6. Підходять для чутливих очей
 
Контактні лінзи Dailies Total 1 найкраще підходять для чутливих очей, а також тим, хто багато працює за комп'ютером, адже їхні очі більше втомлюються і схильні до розвитку синдрому сухого ока.
 
Кому ж варто спробувати лінзи Dailies Total 1:
 
- новачкам - тим, хто використовує контактні лінзи вперше;
- людям з синдромом сухого ока, які користуються м'якими контактними лінзами;
- пацієнтам з алергією на силікон-гідрогелеві лінзи;
- людям з чутливими очима;
- тим, хто відчуває дискомфорт при використанні звичайних лінз;
- тим, хто багато працює за комп'ютером.
 
А ви вже пробували лінзи Dailies Total 1? Якщо так, поділіться своїм враженням написати відгук. Якщо ні, тоді поспішіть в Оптику Люксор за пробним варіантом лінз. Чекаємо на Вас!
 
Ваша Оптика Люксор

 

Читайте також: