Лінзи Essilor Eyezen - відпочинок та захист для Ваших очей

18.03.2019
За останні 10 років розвиток цифрових технологій сягнув далеко вперед. Кожен з нас уже не може уявити своє життя без мобільного телефону, планшету, а наша робота в більшості випадків пов’язана з комп’ютером.  
 
Щоденне використання нами цифрових пристроїв створює високе навантаження для очей, а також підвищується негативний вплив шкідливого синього світла, яке випромінюють екрани та монітори. З часом, довготривала робота з мобільними цифровими пристроями, особливо на близькій відстані, може проявлятися в синдромі зорової втоми: біль в очах, затуманення тексту, двоїння зображення, складність при фокусуванні на віддалених або близьких предметах.  
 
Оптичні компанії випустили на ринок інновацію – лінзу для підвищеного комфорту при використанні цифрових мобільних пристроїв. Зокрема французька компанія Essilor представляє нам лінзу Eyezen. 
 
Лінза Eyezen випускається з використанням двох технологій:

 
 
- технологія Light Scan захищає очі від шкідливої дії синього світла, що випромінюють екрани мобільних цифрових пристроїв. Синьо-фіолетове світло перетворюється на синьо-блакитне, корисна дія якого зберігається для зору та загального хорошого самопочуття; 
- технологія Eyezen Focus забезпечує добавку в нижній частині лінзи, яка полегшує фокусування на коротких відстанях, що зазвичай використовуються при роботі з мобільними пристроями. 
 
 
 
 
Лінза Eyezen завдяки своєму дизайну дозволяє зменшити прояви синдрому зорової втоми, полегшити фокусування на малих робочих відстанях та при частому переводі очей з близьких на віддалені предмети. Такі лінзи можуть бути рекомендовані як користувачам, які мають хороший зір вдаль, так і тим хто потребує корекції. Основним показанням до їх застосування є тривала робота (більше 3-4 годин вдень) на близькій відстані з документами, екранами мобільних телефонів та планшетів, читання, письмо і т.д. 
Читайте також: