Контактна корекція зору

Контактна корекція зору
15.08.2012
У всіх салонах "Оптика Люксор" працюють досвідчені лікарі-офтальмологи, які допоможуть Вам підібрати контактні лінзи. Не секрет, що існує думка про можливість самостійного вибору типу і характеристик контактних лінз. Це найпоширеніша помилка. Процес діагностики очей для можливості контактної корекції повинен проводитися лікарем-офтальмологом за допомогою складного сучасного устаткування, що дає можливість швидко і точно визначити діаметр, кривизну рогівки, а також відсутність протипоказань до носіння лінз. Лінзи повинні купуватися тільки у відповідності з рецептом, виписаним лікарем. 
 
Консультанти салону допоможуть Вам у випадках, коли рецепт у Вас на руках і Ви впевнені в тому, який бренд і тип контактних лінз рекомендований лікарем, в іншому випадку офтальмолог салону проконсультує Вас по будь-яких питань контактної корекції. 
 
Варто запам'ятати, що, коли у Вас змінюються дані рецепту, необхідна заміна не тільки діоптрій контактних лінз, але і лінз в окулярах. Також потрібно пам'ятати, що безперервне носіння контактних лінз може викликати різні захворювання очей, алергію і непереносимість, тому, купуючи лінзи, подбайте і про окуляри.