Виготовлення окулярів

Виготовлення окулярів
15.08.2012
Салони магазини "Оптика Люксор" це не тільки великий вибір сонцезахисних окулярів і оптичних оправ, а також це можливість виготовити окуляри будь-якої складності відповідно до рецепту, виписаного лікарем-офтальмологом в результаті діагностичного обстеження. Сьогоднішні технології дозволяють компаніям-виробникам створювати лінзи не тільки монофокальны, а також і біфокальні, прогресивні, призматичні, фотохромні, спортивні (лінзи з великою базовою кривизною оправи) і т.д. В незалежності від ступеня складності рецепту та враховуючи Ваші індивідуальні параметри посадки оправи в "Оптика Люксор" майстер виготовить окуляри в найкоротші терміни.
 
Якщо оптичні лінзи, відповідні до рецепту, є в наявності, то термін виготовлення окулярів займає від 1 години до декількох днів, все залежить від завантаженості майстра і періоду, коли Ви замовляєте окуляри (ранок, вечір). У більшості випадків окуляри будуть готові протягом дня, якщо Ви заглянете до нас вранці, або на наступний день, якщо Ваш похід в оптику запланований на вечірній час. Уже на етапі підбору оправи продавець-консультант проінформує Вас про наявність оптичних лінз в салоні або про необхідність їх попереднього замовлення, а також про терміни виконання замовлення.
 
У разі якщо в окуляри повинні бути змонтовані більш складні лінзи, то термін виготовлення може займати від 1 до 4 тижнів. Все залежить від фірми виробника, складності рецепту та конструкції оправи.
 
У всіх салонах "Оптика Люксор" Ви зможете замовити оптичні лінзи від світових брендів таких як Carl Zeiss, Essilor, Seiko, IZO, а також менш відомих фірм-виробників, якість продукції яких перевірено багатьма роками роботи та задоволеними клієнтами.