Дитяча офтальмологія

Дитяча офтальмологія
19.10.2016
Гарний зір - це один з важливих аспектів розвитку будь-якої людини, особливо в дитячому віці. Розвиток органу зору у дитини триває допоки вона росте і дуже важливо протягом усього цього часу контролювати гостроту і якість зору. Оскільки організм ще тільки формується, то зміни в роботі органів зору у дітей можна спостерігати набагато частіше, ніж у дорослих. Саме тому перевірка зору у дітей повинна проводитися в рекомендовані періоди (планово один раз на півроку; якщо є проблеми із зором - то один раз на три місяці). Особливо важливо контролювати зір дитини протягом навчального року, оскільки часта робота на близькій відстані і великі зорові навантаження можуть призвести до погіршення якості зору.
 
 
Дитяча діагностика зору включає в себе трохи більше маніпуляцій ніж доросла, але саме це дає можливість більш ретельно обстежити орган зору дитини з урахуванням вікових особливостей. Кабінет дитячого лікаря-офтальмолога "Оптики Люксор" укомплектований найсучаснішим сертифікованим обладнанням, що дозволяє кваліфіковано і якісно перевірити зір Вашої дитини і поставити точний діагноз. Також Ви отримаєте консультацію досвідченого дитячого лікаря-офтальмолога вищої категорії і при необхідності зможете розпочати апаратне лікування.
 
 
Апаратне лікування - це комплекс вправ і комп'ютерних програм, які використовуються для профілактики і консервативного терапевтичного лікування амбліопії, різних видів косоокості, прогресуючої короткозорості, спазму акомодації, атрофії зорового нерва та інших захворювань.
 
 
Якщо за результатами обстеження у Вашої дитини все ж були виявлені порушення зору, то на базі салонів Оптика Люксор в містах Чернівці та Івано-Франківськ Ви зможе пройти курс апаратного лікування, що включає в себе терапевтичний комплекс нехірургічного відновлення зору "Амбліокор-01", який використовується у всіх випадках стабільного зниження гостроти зору, як у дітей так і у дорослих.
 
 
Ефект оснований на стабільному зниженні (при міопії) або посиленні (при гіперметропії) рівня збудження нейронів зорової системи мозку. Це досягається шляхом формування інструментального умовного рефлексу за допомогою технології біологічного мотиваційного зворотнього зв'язку. Здійснюється реєстрація електроенцефалограми пацієнта, її поточний комп'ютерний аналіз і управління мотиваційними стимулами в залежності від рівня збудження нейронів зорової системи мозку.
 
 
Курс лікування складається з 10-15 півгодинних сеансів на апараті Амбліокор, які поєднані з комплексом вправ та комп'ютерними програми для відновлення зору (Струмок, Хрестик, Павучок, таблиця Шульте, Квіточка та інші)
 
 
Курси аппартного лікування можна пройти в містах Чернівці, за адресою Соборна площа, 1, Центр Дитячого Зору "Люксор Kids" та у місті Івано-Франківськ за адресою вул. Є.Коновальця, 123, "Центр Терапії ока", на базі салону "Оптика Люксор".
 
Лікар на місці проведе огляд і призначить необхідний комплекс вправи.
Записатися на прийом до лікаря або на курс лікування можна за телефонами:
 
 
Чернівці - (095) 131 89 49;
 
Івано-Франківськ - (0342) 71 24 66; (099) 271 21 62.
 
 
Якщо ж у Вашої дитини є необхідність носити окуляри, то обрати підходящий для неї варіант оправи та лінз Ви зможете в будь-якому салоні "Оптика Люксор" в містах Чернівці, Івано-Франківськ, Хмельницький та Львів (повний список магазинів та їх адреси знаходиться у розділі "Контакти"). Досвідчені продавці-консультанти допоможуть зорієнтуватися в асортименті оправ і виробниках очкових лінз, а майстер-оптик встановить лінзи згідно рецепту, з урахуваннями посадки оправи та зробить підгонку окулярів.