Відкриття Центру Дитячго Зору "Люксор KIDS" в Чернівцях

19.10.2018
У Чернівцях 10 жовтня, на Соборній площі, 1 відкрився перший в місті Центр Дитячого Зору "Люксор Kids", що став довгоочікуваним поповненням у великій родині Оптики Люксор.
 
 
Мережа салонів Оптика Люксор досить добре відома городянам: сонцезахисні окуляри, оптичні оправи, контактні лінзи, діагностика зору, а також апаратне лікування для дітей - ось не повний перелік того, що Оптика пропонує дітям та дорослим.
 
Особливу увагу наша команда приділяє наймолодшим своїм пацієнтам, оскільки очі дитини бачать світ особливо, саме тому вони і потребують індивідуального підходу. У Центрі Дитячої Зору "Люксор Kids" з натхненням і фантазією ми підійшли до вирішення завдання по підбору окулярів дітям, а також організації процесу лікування. Відвідавши "Люксор Kids" ви переконаєтеся, що тут все зроблено з думкою про дітей і для них. Яскраві кольори та веселі зображення сприяють зниженню напруги у дитини, яка часто виникає при контакті з лікарем. А широкий вибір яскравих, стильних оправ і сонцезахисних окулярів дозволить вибрати не тільки зручний, але і стильний дитячий аксесуар.
 
 
Працюючи над відкриттям Центру, ми в першу чергу орієнтувалися на зручність для наших маленьких клієнтів і задоволення їх потреб. Але і батьки можуть розраховувати тут на якісне обстеження, дієве лікування та індивідуальний підхід до кожної дитини.
 
 
В Центрі Дитячої Зору "Люксор Kids" до ваших послуг повне обстеження дитячим лікарем-офтальмогом, сучасні дієві методи лікування та корекції зору: апаратне лікування і нічні контактні лінзи Paragon CRT. Окремо хочеться зупинитися на апаратному лікуванні, яке представлено в Центрі "Люксор Kids" комплексом вправ та комп'ютерних програм, що використовуються для профілактики та консервативного терапевтичного лікування амбліопії, різних видів косоокості, прогресуючої короткозорості, спазму акомодації та інших захворювань.
 
 
І звичайно ж не варто забувати, що в Центрі дитячої зору "Люксор Kids" ви завжди зможете підібрати стильні окуляри для зору, модні сонцезахисні окуляри, якісні контактні лінзи та засоби по догляду за ними, а також багато іншого.
 
Заходьте в Центр дитячого зору "Люксор Kids" у місті Чернівці на Соборній площі, 1.
Графік роботи: 
пн-пт: 10.00 - 19.00
сб: 11.00 - 18.00
нд: вихідний
Телефонуйте для консультації або запису - (095) 131 89 49.
 
Чекаємо на Вас та Ваших дітей в "Люксор Kids"
 
Ваша Оптика Люксор !!!
 
 
Читайте також: